Praca

Obecnie poszukujemy Accounts Assistant oraz Office Assistant

O roli Account Assistant

Agnieszkatax poszukuje Asystenta Księgowego najlepiej z doświadczeniem do podjęcia obowiązków z zakresu rachunkowości. Accounts Assistant będzie odpowiedzialny m.in za prowadzenie ksiąg, zgodnie z obowiązującymi regulacjami.

Główne obowiązki:

  1. Kontakt z klientami

  2. Rozwiązywanie problemów w HMRC

  3. Przygotowywanie deklaracji VAT i Payroll

  4. Aktualizacja środków trwałych

  5. Bookkeeping

  6. Bank reconciliation

  7. Dotrzymywanie terminów

  8. Ogólne obowiązki administracyjne

Wymagane umiejętności:

  • Przynajmniej częściowo wykwalifikowany księgowy (Level 3 AAT, ACCA lub odpowiednik)

  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Word i Excel)

  • Doświadczenie w podobnej roli (preferowane)

  • Mówienie i pisanie po polsku - obowiązkowe

  • Rozwiązujący problemy, umiejętność pracy samemu, zmotywowany, zorientowany na szczegóły, uprzejmy, dokładny, pracowity

Co oferujemy:

  • Elastyczne warunki pracy

  • Dostępna praca hybrydowa (z domu i z biura)

  • 28 dni urlopu, w tym Bank Holidays

  • Program emerytalny

  • Roczna uznaniowa premia za wyniki

  • Bonus za polecenie

Rodzaje pracy: w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, na stałe

Wynagrodzenie: £19,000  - £22,000  (pełny etat) lub £9,500 - £11,000 (niepełny etat)

Prosimy o przesłanie CV na adres office@agnieszkatax.co.uk z dopiskiem " CV - Accountant Asystent"

O roli Office Assistant

Agnieszkatax poszukuje Asystenta Biura do podjęcia podstawowych obowiązków administracyjnych.

  1. Obsługa przychodzących połączeń telefonicznych

  2. Wspieranie profesjonalnego zespołu w przyjmowaniu nowych klientów

  3. Witanie klientów "Meet and greet visitors"

  4. Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej

  5. Prowadzenie administracji biurowej, w tym archiwizowanie, skanowanie i kserowanie.

  • Doskonała obsługa klienta

  • Mówienie i pisanie po angielsku - obowiazkowe

  • Umiejętność pracy samemu, reprezentacyjnosc, dokładność

  • Dostępna praca hybrydowa (z domu i biura)

  • Zakładowy program emerytalny

Rodzaje pracy: w niepełnym wymiarze godzin, na stałe

Wynagrodzenie: £9,5K

Prosimy o przesłanie CV na adres office@agnieszkatax.co.uk z dopiskiem "CV - Office Assistant"