Praca

Obecnie poszukujemy Bookkeeper Assistant

O roli Bookkeeper Assistant

Agnieszkatax Ltd poszukuje doświadczonego Bookkeeper Assistant do pomocy w głównych obowiązkach Bookkeepera. Osoba ta będzie odpowiedzialna za prowadzenie i zarządzanie sprawami biurowymi, w tym administracją, należnościami, zobowiązaniami, raportami płacowymi i dotrzymywaniem terminów.

Glowne obowiazki:

  1. Kontakt z klientami

  2. Przygotowywanie listy płac

  3. Rozrachunki z należnościami i zobowiązaniami

  4. Księgowanie

  5. Rozliczenia bankowe

  6. Dotrzymywanie terminów

  7. Ogólne obowiązki administracyjne

Wymagania:

  • Przynajmniej częściowo wykwalifikowany księgowy (poziom 3 AAT, ACCA lub równoważny) lub kwalifikacje bookkeeper.

  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Word i Excel)

  • Doświadczenie w podobnej roli (preferowane)

  • Bardzo dobra znajomosc jezyka angielskiego w mowie i psimie

  • Umiejetnosc logicznego myslenia, rozwiązywanie problemow, umiejętność pracy w pojedynkę, zmotywowanie, zorientowanie na szczegóły, uprzejmosc, dokładnosc, sumiennosc

Co oferujemy:

  • Elastyczne środowisko pracy

  • Dostępna praca hybrydowa (z domu i biura)

  • 28 dni urlopu, w tym Bank Holidays (29 dni urlopu w roku 2022)

  • Dodatkowy Pension Scheme

  • Roczna uznaniowa premia za wyniki

  • Premia świąteczna (Christmas Bonus)

  • Bonus za polecenie

Etat: w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, na stałe

Wynagrodzenie: od £20K (pełny etat) lub od £10K (niepełny etat) zależy od doświadczenia.

Prosimy o przesłanie CV na adres office@agnieszkatax.co.uk z dopiskiem "CV - Bookkeeper Assistant"